Organizujeme rôzne prednášky o Nordic Walking, eventy a team buildingy pre firmy. Pricestujeme aj k Vám a ušijeme lekciu, seminár, kurz vo Vašom meste.

PREDNÁŠKY

Prednášky sa väčšinou skladajú z teoretickej časti (cca 60 min.) a praktickej časti (cca 90 min.). Inštruktor Vám v teoretickej časti vysvetlí zdravotné benefity Nordic Walking, históriu, správnu techniku a výskum vo svete a na Slovensku. Po teoretických informáciách si Nordic Walking vyskúšate prakticky, v prírode a osvojíte si základnú techniku a cvičenia.

EVENTY, TEAMBUILDING AKCIE

Nordic Walking sa výborne hodí ako teambuilding aktivita Vašej firmy. Zabavíte sa pri rôznych skupinových cvičeniach, vyskúšate si rôzne súťaže s paličkami a ešte sa aj naučíte správne držať telo. SNWA úspešne zorganizovala na Slovensku aj v zahraničí mnohé firemné outdoorové eventy v duchu Nordic Walking. V zimnej sezóne si obujeme snežnice a o zábavu je postarané. Nordic Walking team building je ideálny pre všetkých z firmy, nakoľko je vhodný aj pre vrcholových športovcov a zároveň aj pre nešportovo založených kolegov.

Radi za Vami vycestujeme do Vašej lokality a pripravíme Vám lekciu, kurz, seminár, workshop, teambuilding, atď. na Vašom mieste.

NAPÍŠTE NÁM  A MY VÁM PRIPRAVÍME PROGRAM NA MIERU